zde můžete mít reklamu
  • top banner
side banner

Reklama na KrasaOnline.cz

Pro společnosti  a OSVČ nabízíme tyto možnosti prezentace firmy na stránkách KrasaOnline.cz vše o kráse ...

 

Propagace na Krasa-Online.cz (www.KrasaOnline.cz) je možná také zdarma, zde uvádíme její podmínky a fungování

 Využít můžete zařazení Vaší firmy zdarma, kde je nutné každý měsíc provést novou registraci pro prezentovanou firmu. Při zájmu o prezentaci zdarma je vyžadováno umístění našeho loga nebo přímého odkazu na naší stránku KrasaOnline.cz vše o kráse ...Zařazení firmy provedete pomocí registrace firmy a do 5 dnů od registrace bude administrátorem prezentace zkontrolována, následně ověřeno umístění loga či odkazu odkazujícího na naší stránku a poté zveřejněna. 

Nevyhovuje-li Vám takováto forma propagace, můžete využít placené prezentace, kde odpadá nutná registrace firmy každý měsíc a zveřejnění aktivního odkazu či loga na Vašich stránkách... (Ceník propagace zde)

 

Zařazení profilu firmy 

Zařazení firmy do kategorie dle zaměření (kosmetické salóny, kadeřnické salóny, nehtová studia, masážní studia, prodej parfémů, prodej kosmetiky ....) 

Firmy jsou snadno přístupné z hlavní strany dle zaměření, uživatel má tedy snadno přehled o firmách nabízejících konktrétní službu.

 

 

 V detailu kategorie bude Vaše firma zobrazena mezi ostatními firmami s možností prokliku na detail.

 

 

 Velice snadno a rychle může uživatel vyhledat Vaší firmu dle zadaných filtrů a to také přímo z hlavní stránky stránek KrasaOnline.cz

 

 

 Bannerová propagace

Svou firmu nebo produkt můžete propagovat na stránkách KrasaOnline.cz pomocí banneru.

 

 

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás na inzerce@krasaonline.cz

Počítadlo návštěv