zde můžete mít reklamu
  • top banner
side banner

Pravidla a Podmínky použití portálu

Provozovatelem stránky Krasa-Online.cz je fyzická osoba Kateřina Křížková, bytem Bořivojova 1075/38, Praha 3, IČ 74254561, zapsána v ŽR MČ Praha 3, č. j. UMCP3/4962/2009/Dvo/2

Použití portálu

Krasa-Online.cz je internetová stránka poskytující informace o firmách a poskytuje informace ze světa krásy (dále jen "Portál")

Portál Krasa-Online.cz je Uživateli přístupněn z adresy (URL) www.KrasaOnline.cz  a je zabezpečen certifikátem SSL, který Vaše vložená data zašifruje a znemožňuje jejich zneužití.

Portál Krasa-Online.cz (www.KrasaOnline.cz) je dostupná všem uživatelům ať registrovaným nebo neregistrovaným.

Neregistrovaný návštěvník může procházet obsah portálu a stejně jako registrovaný uživatel může vkládat komentáře/hodnocení k článkům, soutěžím, pod firemní profily, avšak těmto komentářům/hodnocením není přikládána důvěryhodnost jako od registrovaných uživatelů.

Některé části Portálu Krasa-online.cz mohou obsahovat propojení na internetové stránky třetích subjektů, které jsou mimo kontrolu stránek Krasa-online.cz a nepodléhají těmto podmínkám užití. Pokud navštívíte tyto stránky přes nabízené propojení, poskytovatelé uvedených stránek mohou využít informací o vVs v souladu s jejich podmínkami použití – ty však mohou být odlišné od našich. Portál Krasa-online.cz nenese odpovědnost za podmínky užití třetích stran.

Registrace (založení účtu)

Na základě registrace je Uživateli umožněno:

- přihlášení do uživatelského účtu, který může plně využívat ke vkládání komentářů v diskuzi (pod firemními profily, pod články, pod soutěže).

- upravovat své osobní údaje

Portál  Krasa-Online.cz není zaměřen na děti a vědomě nepožaduje ani neshromažďují osobní údaje od osob mladších 16 let. Pokud zjistíme, že jsme nedopatřením získali údaje dítěte, resp. od osob mladších 16let, údaje co nejdříve odstraníme z našich záznamů. Avšak  můžeme sbírat osobní údaje o dětech, resp. Od osob mladších 16 let, od rodičů nebo zákonného zástupce, tudíž s jejich výslovným souhlasem.

 

Zrušení Uživatelského účtu

Zrušit registraci (dále jen ,,uživatelský účet“) můžete odesláním žádosti o zrušení uživatelského účtu pomocí elektronické pošty provozovatele info@krasaonline.cz. Zrušením účtu budou Vaše osobní údaje nenávratně smazány a nebude možné se do něj znovu v budoucnu přihlásit.

 

Závěrečná ustanovení

Uživatel stránek Krasa-Online.cz se zavazuje dodržovat pravidla a podmínky užití Portálu Krasa-Online.cz

 V případě nedodržování a porušování pravidel má právo provozovatel Portálu účet Uživatele zablokovat nebo smazat.

-Veškeré informace na webu http://www.KrasaOnline.cz jsou pouze informativního charakteru.

- Provozovatel portálu Krasa-Online.cz (www.KrasaOnline.cz) nenese odpovědnost za zveřejněné informace na webové stránce.

-Uživateli je v rámci portálu http://www.KrasaOnline.cz zakázáno ukládat nebo šířit informace, jejichž obsah je v rozporu s obecně závaznými právními předpisy účinnými v České republice. Za takováto porušení nese zodpovědnost uživatel.

-Vložením autorského díla poskytuje autor licenci k zveřejnění tohoto autorského díla na Portálu http://www.KrasaOnline.cz

-Uživatel souhlasí se zpracováním svých osobních údajů poskytovatelem pro účely vedení uživatelského účtu a bezpečnost s tímto spojenou. Podrobné informace o ochraně odobních údajů se dozvíte zde.

-Uživatel má právo kdykoliv požádat o zrušení své registrace a vymazání osobních údajů, pro tento účel použije e-mailovou adresu info@krasaonline.cz nebo smazáním účtu ze svého účtu v Uživatelském rozhraní.

-Uživatel může kdykoliv kontaktovat provozovatele prostřednictvím e-mailu info@krasaonline.cz

-Cílem provozovatele je udržovat Portál přehledný, aktualizovaný ke spokojenosti Uživatelů.

 

Krasa-Online.cz - vše kolem krásy

 

 

Počítadlo návštěv