zde můžete mít reklamu
  • top banner
side banner

Jak to funguje

Když chci přispívat do diskuzí na web KrasaOnline.cz musím se registrovat?

Registrace není nutná, přispívat do diskuzí můžete i jako neregistrovaný uživatel, ovšem účast v soutěžích a sbírání bodů k výměně za odměny je umožněna pouze registrovaným uživatelům.


Jak se zaregistruji?

Registraci provedete z menu na hlavní stránce webu Krasa-Online.cz (www.KrasaOnline.cz) kliknutím na ,,registrace" vstup/registrace. Zde vyberete možnost registrace jako soukromá osoba a pokračujete vyplněním formuláře.


K čemu je registrace pro uživatele dobrá?

Registrovaný uživatel může přidávat komentáře pod svými údaji jako registrovaný, jeho příspěvky v diskuzích tak mají větší váhu než příspěvky od neregistrovaných uživatelů. Registrovaný uživatel může ze svého uživatelského prostředí upravovat svoje údaje a sbírat body za registraci, za účast v soutěžích a za nákupy v internetovém obchodě Krasa-Online.cz (www.Krasa-online.cz)  a vyměnit je za odměny, které potěší.


Je počet účtů nějak omezen?

Každá emailová adresa smí být registrována pouze jednou. Registrace pod stejnou e-mailovou adresou nebude systémem umožněna.


Jak zruším svůj účet?

Pokud si přejete zrušit svůj účet, kontaktujte nás na info@krasaonline.cz a my Vám účet zrušíme. O zrušení Vás budeme informovat.


 Vyskytl se jakýkoliv problém, který nevíte jak řešit?

Kontaktujte nás pomocí naší emailové adresy info@krasaonline.cz. Budeme se snažit Vám co nejrychleji pomoci.

 

 

Počítadlo návštěv